Novinky Rybičky Deskové hry Biblická kvarteta Biblická pexesa Rodinné uctívání Hry online Ceník Kontakty Jazyky

      TOPlist

Biblické hry online

Biblická hra Poznej Zaslíbenou zemi.


Kde se odehrávají biblické události? Většinou v části naší zeměkoule, která je známá jako Zaslíbená země. Když tuto oblast poznáme, můžeme lépe chápat biblické události a jejich pozadí. Proto vznikla hra Poznej Zaslíbenou zemi, která je i ve formě biblické hry online. Zeměpis nám totiž často není blízký, ale spíše zeměpis bereme jako nutné zlo, které patří do školních osnov.
Hra Poznej Zaslíbenou zemi hráči pomáhá, aby zábavnou formou si prohloubil znalosti biblického zeměpisu. Hráč může zvolit obtížnost odpovídající jeho znalostem. Může určovat biblická místa známá, méně známá a víceméně neznámá. Zjistí nejen, kde je Betlém a Jeruzalém a Nazaret, ale i města Dekapole jako Kanatha a Damašek.
Součástí hry je nápověda, která pomáhá správně určit umístění konkrétního místa, i když třeba toto místo příliš nebo vůbec neznáme. Po zadání odpovědi a zjištění, zda je správná či nesprávná, si můžete přečíst dodatečnou informaci, která rozšíří vaše vědomosti o tom konkrétním místě.
Pokud ještě biblický zeměpis neznáte, ale máte cíl si jej osvojit, tak biblická hra online Poznej Zaslíbenou zemi je určena přímo pro vás. Během krátké doby bude znát nejen známá biblická místa, ale i ta méně známá.
Začínáme zveřejňovat kvízy, z nichž první je kvíz EXODUS. Kvízy jsou dostupné na internetu.
Odkaz na ni je zde: Kvíz EXODUS <-- Klikni zde a hrej
Dále Trenér biblických textů: Trenér biblických textů <-- Klikni zde a hrej
Prověř svoje znalosti manželských párů v Bibli: Manželé & manželky <-- Klikni zde a hrej
Hit posledních dní: Putování Zaslíbenou zemí <-- Klikni zde a hrej© 2015-2017 Zdeněk Běhunčík | Domovská stránka